ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geçici Koruma Kapsamındaki Suriyeliler İçin Nitelikli Eğitim Ve Geçim Kaynağı Desteği Proje Toplantısı Yapıldı

Geçici Koruma Kapsamındaki Suriyeliler İçin Nitelikli Eğitim Ve Geçim Kaynağı Desteği Proje Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı ile Concern Worlwide Türkiye Temsilciliği arasında yürütülen "Geçici Koruma Kapsamındaki Suriyeliler İçin Nitelikli Eğitim ve Geçim Kaynağı Desteği Projesi" değerlendirme toplantısı, Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Arif Kırıkçı, Concern Worldwide Türkiye temsilcileri ve ilimizden Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı 7 pilot okulun Müdürlerinin katılımı ile yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Arif Kırıkçı toplantıda yaptığı konuşmada ; " 2023 Eğitim Vizyonu ile birlikte ülkemiz ve ilimiz için mesleki eğitim önem kazanmıştır. Proje kapsamında 7 okulumuzun atölye alt yapıları yenilenecektir. Öğrencilere desteklemeler yapılacaktır. Böylece okullarda okullaşma oranı artacaktır." dedi.

Toplantıda, Concern Worldwide Türkiye temsilcileri projenin önemi ve yapılacak faaliyetler konusunda okul müdürlerine bilgi verdiler.

20-11-201920-11-201920-11-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.