ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Genç Nida'' ve "Genç Sada" Kuran-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi
![''Genç Nida'' ve](/meb_iys_dosyalar/2023_04/12143906_cd92b3cb-5bd7-4365-bead-cf7a1e14f57e.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün sosyal etkinlikleri kapsamında, il genelinde imam hatip okullarında ''Genç Nida'' ve "Genç Sada" Kuran-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışmaları düzenlenmiştir.
Yarışmalara katılan öğrencilerin sergilemiş oldukları performans sonrası yarışma seçici kurulunun yapmış olduğu puanlamaya göre dereceye giren öğrencilere ödüller verilmiştir.