ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇ YAZARLARDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE MAKAMINDA ZİYARET

GENÇ YAZARLARDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE MAKAMINDA ZİYARET

     İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, yazdıkları kitaplarla edebiyat dünyasına adım atan genç yazarları makamında ağırladı.

     İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, yazdıkları kitaplarla edebiyat ve roman dünyasına adım atan Eyyübiye Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu öğrencilerinden Senem Karataş, Hediye Biliz, Kübra Demir, Ayşe Çağan, Fatma Çağan ve Hacer İşbilen isimli genç yazarları makamında ağırladı.

    İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ nin sorularına cevap veren ve yazma süreçlerini anlatan öğrenciler, ´´Hayal dünyamızın gizemini istekli ve cömertçe çevremizle paylaşarak, kitaplarda kendimizi buluyoruz." dediler.

    Kitap yazmanın maddi manevi zorlukları olduğunu söyleyerek öğrencileri, bu yolda gösterdikleri başaıları için kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ onlarla gurur duyduğunu dile getirerek bu başarılarının tüm öğrencilerimize örnek olması temennisinde bulundu.

    Eyyübiye Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu Müdürü ve öğretmenleri  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ nin konuya olan ilgisi ve öğrencilerin başarılarına gösterdiği duyarlılık için teşekkür ettiler.

08-06-201608-06-2016

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.