ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Göbeklitepe'nin Tanıtımına Öğrencilerimizden Destek

Göbeklitepe'nin Tanıtımına Öğrencilerimizden Destek

2019 yılının Göbeklitepe yılı olması nedeniyle ilimizde düzenlenen tanıtım etkinliklerine öğrencilerimiz de destek veriyor.

Etkinliklere destek veren öğrencilerimiz müdürlüğümüze gelerek, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'e projeleri ile ilgili bilgi verdiler.

Eyyübiye ilçemizde bulunan Hacı Bozan Bozanoğlu Ortaokulu öğrencileri ziyarette öğretmenleri ile birlikte hayata geçirdikleri '' Gönülden Gönüle '' projesi ile Türkiye'nin her bölgesinden toplam 2500 ortaokul öğrencisine kendilerinin hazırladığı Göbeklitepe temalı kartpostallar göndererek Şanlıurfa'nın, Göbeklitepe'nin tanıtımına katkı sunarken, diğer yandan Türkiye'nin farklı illerinde yaşayan öğrencilerle gönül köprüsü kurup, ikili ilişkilerin geliştirilmesini hedeflediklerini belirttiler.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Peygamberler Şehri ve tarihin sıfır noktası Göbeklitepe'nin yer aldığı Şanlıurfa'nın tanıtımına öğretmenleri ile birlikte hazırladıkları projeyle destek veren öğrencileri kutlayarak, gösterdikleri duyarlılık için kendilerine teşekkür etti.

04-12-201904-12-201904-12-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.