ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HALFETİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MOZAİK KURSU ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN HAZIRLANAN MOZAİK SERGİSİ AÇILDI

HALFETİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MOZAİK  KURSU ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN HAZIRLANAN MOZAİK SERGİSİ AÇILDI

     Halfeti Kaymakamlığı,Halfeti Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve İŞ-KUR destekli Mozaik Kursu Öğrencilerinin hazırlamış olduğu mozaik sergisinin açılışı Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesinde yapıldı. Serginin açılışı Vali Güngör Azim TUNA, Halfeti Kaymakamı Mutlu KÖKSAL, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat ÇİFTÇİ, İl Emniyet Müdürü Veysal TİPİOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ ve Halfeti İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eşref ARIKAN tarafından yapıldı.

     Açılışta bir konuşma yapan Vali Güngör Azim TUNA ‘’ Bu organizasyonda Kaymakamımıza ve Halk Eğitim Müdürümüze ama en çokta el emeği göz nuru çalışmalarından ötürü kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu kursların amacı sadece boş zamanlarını değerlendirmek olmamalı, belkide bununla ev ekonomisine bir katkı sağlayacaklar hemde ilimizin kültürüne, turizmine katkıda bulunacaklar. Halk Eğitimi Merkezleri Milli Eğitim Bakanlığımızın olmazsa olmazlarındandır.  Bu sergide emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.’’dedi.

30-11-201630-11-201630-11-2016

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.