Halfeti'de Okul Müdürleri ile Toplantı Yapıldı
![Halfeti'de Okul Müdürleri ile Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_12/04132731_IMG-20191202-WA0052_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Uğur Hatipoğlu, Halfeti'de okul müdürleriyle bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Uğur Hatipoğlu toplantıda okul müdürlerine; 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda, eğitimin kalitesini artırmaya yönelik İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen projeler ile ilgili bilgi verdi.
Toplantıda; eğitimde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, sosyal, kültürel, sportif faaliyetler gibi konularda yapılabilecekler ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.