ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HALİLİYE İLÇE KAYMAKAMI ALİ YILMAZ’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞERAFETTİN TURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

HALİLİYE İLÇE KAYMAKAMI ALİ YILMAZ’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞERAFETTİN TURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

   Haliliye Kaymakamı Ali YILMAZ İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin TURAN’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

   Ziyarette bir konuşma yapan Haliliye İlçe Kaymakamı Ali YILMAZ şunları söyledi ‘’ Öncelikle ilimize hoş geldiniz. Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Burada bulunacağınız süre içerisinde  eğitim adına yapılması gerekenler noktasında bu bayrak yarışını devam ettirerek çocuklarımızın eğitim seviyesini yükseltecek çalışmalarda bulunacağınıza inancım tamdır. Bu hizmetlerin çocuklarımıza, öğrencilerimize ulaştırılması konusunda biz üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Çocuklarımızın geleceği adına yapılacak her türlü faaliyeti destekleyeceğiz. Bizim önceliğimiz çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları ve değerlerimizi bilen ve onlara sahip çıkan bir nesil olarak yetişmeleridir." dedi.

   İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN ise; çocuklarımızın eğitimleri ve Şanlıurfa´yı eğitimde istenilen düzeye taşıyacak çalışmalarda her kesimin desteklerine ihtiyaçlarının olduğunu, bu kapsamda yapılacak hizmetlerde birlikte çalışarak başarıya ulaşacaklarını, bu yüzden ilçe yönetimlerinin eğitimde verecekleri desteği önemsediklerini dile getirerek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

16-02-201716-02-201716-02-201716-02-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.