ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halilurrahman Ortaokulundan Kısa Zamanda Büyük Çalışma

Halilurrahman Ortaokulundan Kısa Zamanda Büyük Çalışma

      Halilurrahman Ortaokulundan Kısa Zamanda Büyük Çalışma 

           Halilurrahman Ortaokulunda; teknoloji tasarım sınıfı, laboratuvar, kütüphanene ve 100 kişilik çok amaçlı salonun yapımının tamamlanmasından sonra açılışa Eyyübiye Kaymakamı Dr. Oktay KAYA, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdülkerim Yavuz, Eyyübiye ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet EKİNCİ, bir çok okul müdürümüz ve veliler katıldı.

           Açılışta İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdulkerim YAVUZ  bu tür çalışmaların ilimizde yaygınlaştırılması gerektiğini yapılan çalışmalarda ciddi bir emeğin söz konusu olduğunu belirtti. Özverili çalışma ve gayretlerinden dolayı okul müdür başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

           Eyyübiye Belediye Başkanı katılımcılara hitaben; bizler tüm imkânlarımızla Şanlıurfa’nın eğitimi için hemşerilerimizin yanındayız. Bu çalışmayı gördükten sonra bizde belediye olarak kitap bağışında bulunduk. Okulun ihtiyaçları için talimat verip tamamlanmasını söyledi.

Eyyübiye KAYMAKAMI Oktay KAYA katılımcılara hitaben; böyle çalışmaların birlik beraberlik içinde yapılması, dirlik ve beraberliği güçlendireceğini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

           Verilen ödüllerin ardından hatıra fotoğraflarından sonra misafirler okuldan ayrıldı.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.