ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Metin İlci Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Metin İlci Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Göç ve Acil Durum Eğitim Daire Başkanı Metin İlci, uzun yıllar İl Milli Eğitim Müdürlüğünü yapmış olduğu Şanlıurfa'ya gelerek müdürlüğümüzü ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili M. Arif Kırıkçı ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan İlci, bir süre eski mesai arkadaşlarıyla sohbet ederek, eğitim ile ilgili ilimizde yaşanan gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Metin İlci, ziyarette müdürlük birimlerini gezerek birlikte çalıştığı personellerle tekrar görüşme fırsatı buldu.

Haftalık olarak gerçekleşen Ar-Ge birimi toplantısına katılarak yapılan etkinlikler, projeler ve çalışmalar ile ilgili bilgi alan İlci, Şanlıurfa'nın eğitim anlamında dünden daha iyi olduğunu, yarının ise bugünden daha iyi olacağından şüphe duymadıklarını ifade etti.

02-12-201902-12-201902-12-2019

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.