ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Hayat Boyu Öğrenme Haftası" Etkinliklerinde Emeği Geçenlere Teşekkür Belgesi VerildiMilli Eğitim Bakanlığı Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Yönetmeliğine giren ve Haziran ayının ilk haftası kutlanmaya başlanan "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinliklerinde emeği geçen İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve Halk Eğitimi Merkezlerine teşekkür belgesi verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan teşekkür belgeleri İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer adına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Fehmi Satıcı tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Halk Eğitimi Merkezi idarecilerine verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda yapılan törende Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından; farkındalık oluşturmak, yapılan çalışmaları afişlerde kullanarak kamuoyunu bilgilendirmek, usta öğretici ve kursiyerlerin afiş tasarım becerilerini artırmak amacıyla düzenlenen "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" konulu afiş tasarım yarışmasında Türkiye ikincisi olan Harran Halk Eğitimi Merkezi idarecileri teşekkür belgelerini İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Fehmi Satıcı'nın elinden aldılar.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Fehmi Satıcı törende yaptığı konuşmasında Halk Eğitimi Merkezlerinin hobileri mesleğe dönüştürmede, açılan kurslar ve verilen eğitimlerle kursiyerlerinin sosyal ve kültürel etkinliklerini genişletmekte önemli rol oynadığını belirterek, bu yıl ilk defa kutlanmaya başlanan "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinliklerinde emeği geçen idarecilere, usta öğreticilere ve kursiyerlere teşekkür etti. 

12-08-202112-08-202112-08-202112-08-202112-08-202112-08-2021

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.