ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HENTBOL ´KÜÇÜK KIZLAR´ SPORCULARINDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE ZİYARET

HENTBOL ´KÜÇÜK KIZLAR´ SPORCULARINDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE ZİYARET

26-29 Nisan tarihlerinde Şanlıurfa GAP Arena Kapalı Spor Salonunda  yapılacak olan Hentbol Küçük Kızlar Yarı Final Müsabakaları kapsamında Kahramanmaraş İli Altınova Şehit Bayram Ortaokulundan  yarışmaya gelen 14 kız öğrenci İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ yi ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ öğrencilerin sadece ders odaklı olmamaları gerektiğini, bu şekilde sportif ve sosyal etkinliklerin öğrencilerin kişisel gelişimlerine ve derslere olan adaptasyonlarını  arttıracağını belirtti.

Ziyaret sırasında, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ nin kendilerini çok samimi bir şekilde karşıladıklarını belirten okul idarecileri başta İl Müdürümüz olmak üzere çalışma arkadaşlarına bu samimiyetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Öğrenciler ve İdareciler İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ ile  hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Müdürlükten ayrıldılar.

26-04-201626-04-2016

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.