ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hijyen Ürünleri Üreten Meslek Liselerine Bakanlığımız Tarafından Teşekkür Belgesi Verildi

Hijyen Ürünleri Üreten Meslek Liselerine Bakanlığımız Tarafından Teşekkür Belgesi Verildi

Muhtelif hijyen ürünleri üreten Şanlıurfa Bozova 75. Yıl MTAL, Şanlıurfa Eyyübiye Mahmut İkbal Büyükkırcalı MTAL, Şanlıurfa Haliliye Bahçelievler Saadet Özdemir MTAL ile Şanlıurfa Karaköprü GAP MTAL Müdürlüğü yönetici, öğretmen ve öğrencilerine Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen özverili çalışma, değerli katkılarından ötürü teşekkür ve başarı dileği mesajlarının yer aldığı belgeler, okul müdürlerine takdim edildi.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail YAPICIER, belge takdim töreninde  yaptığı konuşmada şunları söyledi: Okullarımız, Covid-19 salgın sürecinde başta Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumların ihtiyaç duyduğu maske, yüzey temizleyici, el dezenfektanı gibi muhtelif ürünleri üretmek suretiyle ihtiyaçların büyük oranda giderilmesine katkı sağlamışlardır. Bu katkı sağlama, gönüllü bir faaliyet olarak başlamıştır. Olağanüstü bir azimle meslek liselerimizin gösterdikleri bu gönüllü ve koordineli çaba, sonrasında mükemmel bir tabloyu ortaya çıkarmıştır. Ben bu güzel tabloyu ortaya çıkaran liselerimizin tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve diğer eğitim paydaşlarına tek tek teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

01-02-202101-02-202101-02-202101-02-202101-02-2021


Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.