ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG ÖĞRENCİ ODAKLI DEĞERLENDİRME ÇALIŞTAYLARI YAPILDI

TEOG ÖĞRENCİ ODAKLI DEĞERLENDİRME ÇALIŞTAYLARI YAPILDI

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması ile ilgili değerlendirme çalıştayı Şanlıurfa Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu´nda gerçekleştirildi.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi ile ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Ercan DEMİRCİ, Daire Başkanı Ertan GÖV, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ, İl Milli Eğitim Birim Amirleri, Uzman Yardımcıları, Öğretmen ve öğrencilerin katılımları ile Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu´nda gerçekleştirildi. 

Gün içerisinde iki oturum şeklinde gerçekleştirilen çalıştaya sabah öğrenciler, öğlenden sonra öğretmenler katıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Ercan DEMİRCİ çalıştay ile ilgili Bakanlığımız görüşmelerimizin sınavımızın sahipleri ile yapılmasını istedi, bu işin esas sahibi sizlersiniz, siz Türkiye’deki TEOG sisteminin güçlü ve zayıf yönlerini tespit edecek ve bizlere yol gösterecek kıymetli paydaşlarımızsınız." dedi. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sisteminin güçlü ve zayıf yanlarını, sistemin güçlenmesine dair önerilerin alındığı toplantı dilek ve temenniler sonrası sona erdi.

04-12-201504-12-201504-12-2015

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.