ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+ Şanlıurfa İl Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

ERASMUS+ Şanlıurfa İl Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

 

ERASMUS+ Şanlıurfa İl Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
 

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Programı proje bilgilendirme toplantısı ilimizde birçok okulun katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet ERCAN, Ar-Ge Ekibi ve 50 farklı okulumuzdan Öğretmen, İdareci katıldı.  Toplantıya eğitmen olarak Ulusal Ajans Okul Personel Hareketliliği Genel Koordinatörü Sayın Onur AYDEMİR ve Ulusal Ajans Uzman Başak Çikot katıldı.

Toplantıda 2014 yılı Erasmus + Okul Personel Hareketliliği değerlendirmeleri, 2015 yılına bakış ve 2016 yılında yapılacak proje konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantıda Ulusal Ajans uzmanlarından Başak ÇİKOT, Erasmus + Program tanıtımı,  örnek proje tanıtımı  ve Ulusal Ajans Okul Personel Hareketliliği Genel Koordinatörü Sayın Onur AYDEMİR, Okul Personel Hareketliliği projelerinin yazı ve yönetimi hakkında bilgi verdi ve katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Ercan  “ Başarılı okulların ve Ar-Ge’nin çalışmaları sonucu 2015 yılında 16 Erasmus Plus projesi kabul edilmiş olup Şanlıurfa proje başvuru kabul oranlarında ilk sıralara yükselmiştir, bu çıtayı daha yükseltebilmek adına böyle eğitimleri çok önemsiyoruz…“  şeklinde görüşlerini belirtti…

Program sonunda Genel Koordinatör Onur Aydemir ilimizde projesi geçen 16 proje sahibi kurum/okulla birebir görüşmeler yaparak okullarımızı ve proje koordinatörlerimizi  kaliteli proje yönetimi konusunda bilgilendirdi.

18-12-2015

18-12-2015

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.