ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE MAKAMINDA ZİYARET

İSTANBUL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE MAKAMINDA ZİYARET

İstanbul Üsküdar, Kadıköy, Kartal, Beyoğlu, Tuzla, Sultanbeyli ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürleri Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ yi makamında ziyaret ettiler.

Bir takım etkinliklerde bulunmak üzere Şanlıurfa´ ya gelen İstanbul Üsküdar, Kadıköy, Kartal, Beyoğlu, Tuzla, Sultanbeyli ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürleri Şanlıurfa´nın öğrenci ve öğretmen potansiyellerini bizzat İlin sorumlusu, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ den dinlediler. İlçe Milli Eğitim Müdürleri  yapılabilecek projelerde Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle birlikte hareket etmek istediklerini dile getirdiler.

Ziyarete dair memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ ise; ´´Bu şekilde ziyaretler hem eğitim alanında hem de kültürlerin birbirlerini daha yakından tanıma ve kaynaşma sürecine büyük katkı sağladığı ifade ederek, bu tip ziyaretlerin  yaygınlaşması,  diğer illerle fikir alışverişinde bulunulması ve bu yolla eğitimde kalitenin arttırılmasına katkı sağlayacağını söyledi.

İstanbul Üsküdar, Kadıköy, Kartal, Beyoğlu, Tuzla, Sultanbeyli ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplu hatıra fotoğrafı çekiminden sonra makamdan ayrıldılar.

11-03-201611-03-2016

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.