ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞUŞ HOLDİNG GURUBU ‘’ ŞAHENK İNİSİYATİFİ ‘’ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

DOĞUŞ HOLDİNG GURUBU ‘’ ŞAHENK İNİSİYATİFİ ‘’ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Yaklaşık 12 Bin yıllık bir geçmişe sahip Göbeklitepe’nin dünyaya tanıtılması yönünde Kültür ve Turizm Bakanlığı ile hareket edip, ilk etapta 15 milyon dolarlık bir yatırım yapacak olan Doğuş Holding Gurubu ‘’ Şahenk İnisiyatifi ‘’ Şanlıurfa’daki programları çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Canbek tarafından misafir edilen Doğuş Gurubu ‘’Şahenk İnisiyatifi’’ Şanlıurfa’da bulunan dünyanın tarih mirası Göbeklitepe’nin tanıtımı konusunda görüş alış verişinde bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan tarihin sıfır noktası olarak kabul edilen Göbeklitepe’nin tanıtımında İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteği vermekten mutluluk duyacaklarını belirterek, ilimize ve Göbeklitepe’ye verdikleri önem için teşekkür etti.

Doğuş Holding Gurubu ‘’ Şahenk İnisiyatifi ‘’ ise Göbeklitepe’nin ders kitaplarına alınarak okullarda öğrencilerin tarih ve kültür miraslarını daha iyi öğrenip tanımalarını sağlamada sevindirici olduğunu belirterek, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a teşekkür ettiler.

08-03-201808-03-201808-03-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.