ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞANLIURFA VALİSİ ABDULLAH ERİN VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL YAPICIER CEYLANPINAR'DA OKUL ZİYARETİNDE BULUNDULAR

ŞANLIURFA VALİSİ ABDULLAH ERİN VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL YAPICIER CEYLANPINAR'DA OKUL ZİYARETİNDE BULUNDULAR

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer Ceylanpınar kırsalında bulunan Işıklar İlkokulu ve Ortaokulu'nda öğrenciler ile bir araya geldiler. Ceylanpınar Kaymakamı Mehmet Keklik ve İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer ile birlikte Işıklar İlkokulu ve Ortaokulu'na giden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, burada öğrenciler ve öğretmenler        tarafından karşılandı.        

Karşılamanın ardından okulun sınıflarını gezen ve öğrencilerle sohbet eden Vali Erin, hayırseverlerin bağışladığı hikaye kitaplarını okul öğrencilerine dağıttı ve okul kütüphanesini ziyaret etti.      
Öğrencilerle buluşmasının ardından okul idarecileri ve öğretmenleriyle bir toplantı yapan Vali Erin, Şanlıurfa'da eğitim altyapısına yapılan yatırımların karşılığını öğrencilerin başarısı ile alacaklarını belirterek, öğretmenlerden eğitim konusunda azami hassasiyet istedi.    
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Ceylanpınar Kaymakamı Mehmet Keklik ve İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okul ziyaretini sonlandırdılar.

16-09-201916-09-201916-09-201916-09-201916-09-2019


 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.