ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu 2. Dönem Toplantısı Zoom Programı Üzerinden Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu 2. Dönem Toplantısı Zoom Programı Üzerinden Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu 2. Dönem Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü İdari Kadrosunun katılımı ile zoom programı üzerinden gerçekleştirildi.

Çevrimiçi gerçekleştirilen toplantıda hijyen, yüz yüze, dijital ve uzaktan eğitim faaliyetleri, EBA Destek Noktaları ve projeler gibi gündem konularında İlçe Milli Eğitim Müdürleri tarafından ilçelerinde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aktarılarak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda katılımcılara hitaben bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER, Coronavirüs salgını nedeniyle ara verilen yüz yüze eğitim süresinde ilimizde yapılan çalışmaların sürecin başından beri takipçisi olduklarını, gerek uzaktan eğitim ve gerekse yüz yüze eğitim dönemlerinde ilçelerimizde yapılan çalışmaların kendilerini sevindirdiğini belirterek; "Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçelerimiz ile birlikte biz büyük bir aileyiz. Yaşanan bu salgın sürecinde büyük bir aile olarak birbirimizi destekleyerek, özverili ve fedakarca çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde alabilmeleri için çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

25-02-202125-02-202125-02-202125-02-2021

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.