ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İHH İnsani Yardım Vakfı Müdürlüğümüzü Ziyaret Ederek Bağımlılıklarla Mücadelede Desteklerini Bildirdiler

İHH İnsani Yardım Vakfı Müdürlüğümüzü Ziyaret Ederek Bağımlılıklarla Mücadelede Desteklerini Bildirdiler

İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilcisi Behçet Atila ve Yardımcısı Mehmet Binici, İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer'i makamında ziyaret ederek bağımlılıklarla mücadelede yaptıkları çalışmaları anlattılar.

İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa temsilciliği olarak hazırlamış oldukları "Madde Bağımlılığı ve Bağımlılıklarla Mücadelede Sivil Toplumun Rolü'' başlıklı raporu İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer'e sunan Vakıf Şanlıurfa Temsilcisi Behçet Atila, sivil toplum kuruluşu olarak bağımlılıklarla mücadelede desteklerini belirttiler.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer, sivil toplum kuruluşu olarak madde bağımlılığı ve bağımlılıklarla mücadelede göstermiş oldukları duyarlılığa teşekkür ederek, toplumun tüm fertleri olarak bağımlılıklarla mücadelede birlik içerisinde çalışılması ve insanlarımızın bağımlılıklardan arınabilmesi için hep birlikte mücadele edilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.