ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL GENELİNDE ‘’ŞANLIURFA’NIN KURTULUŞU’’ TEMALI KOMPOZİSYON YARIŞMASI YAPILIYOR

İL GENELİNDE ‘’ŞANLIURFA’NIN KURTULUŞU’’ TEMALI KOMPOZİSYON YARIŞMASI YAPILIYOR

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında Şanlıurfa´mızda bulunan tüm öğrencileri Şanlıurfa´nın kurtuluşu konusunda araştırmaya sevk etmek ve bu bilinçle donatmak, milli tarihimizde çok önemli bir yere sahip olan bu zaferimizin anlam ve öneminin yeni ve genç nesillere kavratılmasını sağlamak üzere “Şanlıurfa´nın Kurtuluşu” temalı kompozisyon yarışması düzenlenecektir.

İlimiz genelinde tüm resmi ve özel ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katılabileceği yarışmaya katılacak olan çalışmalar en geç 16 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar okul müdürlükleri tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edilecektir. 20 Mart 2018 tarihinden itibaren İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından seçilecek alanında uzman değerlendiricilerin yapacağı değerlendirmeler sonucunda 2 Nisan 2018 tarihinde dereceye giren öğrencilerin isimleri http://sanliurfa.meb.gov.tr/ adresinden ilan edilecektir. Yarışmada dereceye giren öğrenciler ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde ayrı ayrı olmak üzere 1.lere tam altın, 2.lere yarım altın ve 3.lere de çeyrek altın hediye edilerek ödüllendirilecektir.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.