ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Yapıldı

İlimizdeki resmi, özel kurum ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla yapılan '' İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı '' İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Arif Kırıkçı Başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Arif Kırıkçı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ekrem Ayaz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Çetiner, Harran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Burhan Akpınar, Karaköprü Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Kırıkçı, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü M. Sinan Ünal, Çalışma ve İş-Kur Müdür Vekili Ahmet Kürek, Eyyübiye Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Salici, Haliliye Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Haydarlı, Karaköprü Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Kaya, İl Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı R. Aytaç İzgördü ve Yetkili Sendika Temsilcisi Mehmet Ağar'ın katıldığı toplantıda, 2019 yılının değerlendirmesi yapılarak okuma-yazma, mesleki ve teknik, genel kurslar ile ilgili istatistikleri içeren sunum sonrası karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

19-11-201919-11-201919-11-201919-11-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.