ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI İSA DOĞAN YÜKSEL İHH BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI İSA DOĞAN YÜKSEL İHH BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Doğan Yüksel Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü ve aynı zamanda Şanlıurfa İl Temsilcisi Behçet Atilla’yı ziyaret ederek İHH’nın Suriye ve bölgemizde yardıma ihtiyaç duyan insanlara yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Oldukça verimli geçen ziyarette yapılan sohbet sırasında İHH İl Temsilcisi Behçet Atilla’nın yardıma muhtaç insanlarla ilgili yaşadıkları ve gördüklerinden kesitler vermesi oldukça duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Doğan Yüksel, yapılan bu yardımların bir nebzecikte olsa insan vicdanını rahatlattığını, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılacak yardımlarda İHH’nın projelerini ve desteklerini beklediklerini belirtti.

İHH Bölge Koordinatörü ve Şanlıurfa İl Temsilcisi Behçet Atilla yaptığı açıklamada, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün duyarlılık gösterip bu nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yaşanan bu süreçte İHH’nın elinden geleni yaptığını, ortak davada Devletimize, ve muhacir kardeşlerimize yardıma devam edeceklerini, oluşan krizin kardeşlik bağlarını pekiştirdiğini, bu tür durumlarda sivil toplum kuruluşlarının daha özverili çalışmaları gerektiğini belirtti.  

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.