ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI İSA DOĞAN YÜKSEL TÜRK ÖĞRETMENLERLE -SURİYELİ ÖĞRETMENLERİ KAYNAŞTIRMA PROGRAMINDA BİR ARAYA GETİRDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI İSA DOĞAN YÜKSEL TÜRK ÖĞRETMENLERLE -SURİYELİ ÖĞRETMENLERİ KAYNAŞTIRMA PROGRAMINDA BİR ARAYA GETİRDİ

Türk Öğretmenlerin, Suriyeli Öğretmenlerle buluşması İrfan İmam Hatip Ortaokulunda yapıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Suriye Birimi Sorumlusu İsa Doğan Yüksel ‘in Suriyeli öğretmenleri Türk öğretmenlerle kaynaştırma gayesiyle buluşturmak istediği programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsa Doğan Yüksel, PİCTES İl Koordine Ekibi, Suriyeli Öğretmenler, Türk Öğretmenler ve Okul İdaresi katıldı.

24 kasım öğretmenler  gününde kendilerini  unutmayıp  öğretmenler  gününü kutlayan  İl milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Suriye Birimi Sorumlusu İsa Doğan Yüksel ‘e teşekkür etti .

Birlikte yenen yemekte öğretmenlerle sohbet edip sorunlarını dinleme fırsatı bulan Yüksel,  kendi çocuklarımız gibi ilimizde bulunan Suriyeli çocuklarımızın da eğitimden eşit faydalanması için çalışmalarının devam ettiğini belirterek çocuklarımızın eğitimi için çalışan hem Türk hem de Suriyeli öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

08-12-201708-12-201708-12-201708-12-2017

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.