ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI M. ARİF KIRIKÇI YATILI HAFIZ ADAYI ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI M. ARİF KIRIKÇI YATILI HAFIZ ADAYI ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Din Öğretiminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız M. Arif KIRIKÇI, Haliliye Prof. Dr. Necmettin Erbakan İmam Hatip Ortaokulu hafızlık merkezini ziyaret ederek, hafızlık eğitimi alan öğrencilerimizin durumları ve hafızlık merkezinin çalışmaları ile ilgili idarecilerden bilgi aldı.

Ziyarette merkezin düzen ve işleyiş usullerini, öğrencilerin eğitim alma şekil ve esaslarını, öğrencilerimizin sınıf, yemekhane, yatak odaları ve diğer sosyal alanlarını inceleyen İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız M. Arif KIRIKÇI, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında "Sizler çok şanslı ve dünyanın en güzel ve değerli işini yapıyorsunuz. Yüce Rabbimizin kitabı Kur'an-ı Kerimi öğrenmek, ezberlemek ve hayatta tatbik etmek üzere çalışmak için hıfzediyorsunuz. Sizleri bundan dolayı tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Rabbim sizlere zihin açıklığı versin ve bu değerli işinizde muvaffak kılsın" dedi. 

Kurs yetkilileri ile kısa bir toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız M. Arif KIRIKÇI, kurs hakkında gerekli bilgilendirmeleri aldıktan sonra merkezin çalışmalarında emeği geçenlere teşekkür ederek başarılar diledi.

09-04-202109-04-202109-04-202109-04-2021

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.