ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR’DA TOPLANDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR’DA TOPLANDI

Aylık toplantılarını farklı ilçelerde yapmaya devam eden Şanlıurfa İl Milli Eğitimi, bu kez  Ceylanpınar’da toplandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın Başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, 13 İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri katıldılar.

Ceylanpınar Öğretmenevinde yapılan toplantı, Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç’ın ilçenin eğitim durumu, faaliyetleri ve gerçekleştirmek istedikleri projeleri anlatan sunumuyla başladı.

Sunum sonrası toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, bütün gayelerinin Şanlıurfa’da hoş bir sada bırakmak olduğunu, bunun için çok çalışmaları gerektiğini, birbiriyle uyumlu, organize olarak çalışarak bütün sorunların üstesinden gelebileceklerini belirtti.

Yaklaşık üç saat süren toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin ilçeleriyle ilgili sorunları, yapılması istenenleri istişareleriyle devam etti.

Toplantının son bölümünde Ceylanpınar’da eğitimine devam eden Suriyeli bir öğrencinin yapmış olduğu İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın portresi, Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç tarafından kendilerine hediye edildi.

26-10-201726-10-201726-10-201726-10-2017

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.