ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri Şanlıurfa’nın eğitim kalitesini artıracak projeleri konuşmak gayesiyle İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan Başkanlığında bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldılar.

İlimizde eğitim adına güzel gelişmelerin olduğu son dönemde yeni yapılacak okulların inşaat durumu, Mesleki ve Teknik okullarında il genelinde görülen yükseliş, eğitimde farkındalık yaratacak projeler, Beyaz Bayrak, Taşımalı eğitim ve okul öncesi eğitimdeki başarılı gelişmelerin yanı sıra yapılması planlanan yeni projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan şunları söyledi:’’ Göreve geldiğimiz günden beri Sayın Valimiz Abdullah Erin’in büyük destekleri ile Şanlıurfa’da eğitim adına fark yaratacak projelerle çocuklarımızın hak ettikleri en iyi şekilde eğitim alabilmeleri için çalışıyoruz. İlimizin çoğu il nüfusuna denk öğrenci potansiyeline sahip olması bazı güçlükleri de beraberinde getiriyor. Arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden Şanlıurfa‘da öğrencilerimiz için neler yapabiliriz çabası içerisindeyiz’’

27-02-201827-02-2018

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.