ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Önder İmam Hatipliler Derneği arasında İmam Hatip Okullarında eğitimin kalitesini artıracak faaliyetlerde birlikte çalışmak gayesiyle hazırlanan protokol, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan İle Önder İmam Hatipliler Dernek Başkanı Abdulkadir Kırıkçı tarafından imzalandı.

İmzalanan Protokolle, İmam Hatip Okullarında Eğitim gören öğrencilerin Kültür, Sanat çalışmaları, Sosyal etkinlikler, Gezi, Seminer, Yarışma gibi etkinliklerde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Önder İmam Hatipliler Derneği tarafından gönüllü olarak destekleneceği belirtildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan şunları söyledi. ‘’ Sivil Toplum Kuruluşlarının şehrimizin eğitim kalitesini artıracak faaliyetlerde yanımızda olması bizleri gelecek için daha da umutlandırıyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim adına katkı sunan her kese teşekkür ediyorum.’’ 

15-12-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.