ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA ´´ORMAN VE AĞAÇ SEVGİSİ´´ TEMALI ŞİİR VE RESİM YARIŞMASI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA ´´ORMAN VE AĞAÇ SEVGİSİ´´ TEMALI ŞİİR VE RESİM YARIŞMASI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Ağaç ve Orman Sevgisini yeni ve genç nesillere kazandırmak, öğrencileri ağaç dikmeye özendirmek, ağacın ve ormanın insan yaşamına olumlu etkilerini pekiştirmek ve yeteneklerini özgürce ifade edebilen bireyler yetiştirmek amacıyla il genelinde orta okullar arasında yapılacak olan şiir ve resim yarışmasında iş birliği halinde olmak gayesiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ile Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Ahmet Ünver arasında imzalanan protokolle il genelinde 5, 6, 7 ve 8 sınıflarının katılacağı ‘’’ Orman ve Ağaç Sevgisi’’ işbirliğinin yapılacağı ve oluşturulacak jüri üyelerinin yapacağı sıralamayla dereceye giren öğrencilerin ödüllendireceği belirtildi.

Başvurular okul idaresince okullarda öğrencilere duyurularak, 20-23 Mart tarihleri arasında Karaköprü İşitme Engelliler İlk ve Ortaokulunda yapılacak ağaç dikme etkinlikleri ve ödül töreninde belirlenen branşlar da dereceye giren Birinciler Tam Altın, İkinciler Yarım Altın, Üçüncüler çeyrek altın ile ödüllendirilecektir.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.