ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KONFERANS SALONUNDA ENGELLİLERİMİZLE SİNEMA KEYFİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KONFERANS SALONUNDA ENGELLİLERİMİZLE SİNEMA KEYFİ

    3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz organizasyonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda Animasyon sinema filmi izleme programı engellilerimiz tarafından ilgiyle karşılandı.

    Programda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şükran BÜYÜKHAN’’ Bu tür etkinliklerle engellilerimizi sosyal yaşamın içerisinde tutup toplumun bir parçası olduklarını onlara hissettirmemiz, yaşama nedenlerini artırmamız lazım. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız.´´ dedi.

    Daha sonra kürsüye gelen Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneği Başkanı Bedih SATOĞLU konuşmasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ ’ ye engellilere olan ilgisinden, alakasından ötürü teşekkür ederek, engellilere hizmet eden, onları unutmayıp böylesi programları hazırlayan herkese minnettar olduklarını belirtti.

    Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneği tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bir plaket verildi. Plaketi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ adına  Şube Müdürü Şükran BÜYÜKHAN aldı.

07-12-201607-12-201607-12-2016

  

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.