ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MADDE İLE MÜCADELE KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MADDE İLE MÜCADELE KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Madde ile Mücadele Komisyonu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ziya Suluyer Başkanlığında toplandı.

Bu yıl okul çevrelerinde alınması gereken tedbirler ele alındı. Toplantıda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ziya Suluyer, PDR öğretmenlerimiz aracılığıyla Bu yıl TBM eğitimlerine devam edileceği ve eğitimleri sisteme geçmemiz gerektiğini söyledi. Kurul Üyesi ve Yeşilay Şube Başkanı Muharrem Çelik de okullarda Yeşilay kulüplerinin aktif hale getirilmesi gerektiğini belirtti. Kurulun bir diğeri üyesi Eğitimci Mehmet Sarmış’ ta Okullardaki seminerlerin önemini vurguladı.

Kurul Üyesi Reşat Gülşen Cezaevlerinde Gençlik Merkezlerinde ve STK lar da yapılan eğitimlerin önemine değindi. Kurul Üyesi Bozan Doğan ise Yeşilay´ın (TBM ) Türkiye bağımlılıkla mücadele eğitimlerinin öğrencilerin her ihtiyacına cevap veren bir nitelikte olduğunu söyledi. Kurul sonra ki toplantıyı genişletilmiş ilçe temsilcileri ve Halk Eğitim Müdürlerinin de dahil olacağı bir toplantı yapma kararıyla kapattı.

03-10-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.