ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Şanlıurfa Kent Konseyi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Şanlıurfa Kent Konseyi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Şanlıurfa Kent Konseyi arasında İş Birliği Protokolü imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mahmut Kırıkçı, Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı M. Adil Saraç tarafından imzalanan protokollerle '' Öfkemi Kontrol Ediyorum, Arkadaşımı Seviyorum '', '' Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü ( İyilik Hareketi ), '' Kompozisyon, Şiir, Resim Yarışması ve Dededen Toruna Mektup'' konulu projeler hayata geçirilmeye başlandı.

İmza töreni sonrası yapılan açıklamada, paydaşlar arasında yapılan iş birliği protokolleri ile öğrencilerin temel insani değerlere, çevrelerine, ülkemize ve dünyaya dair duyarlılıklarını ve sorumluluklarını artırmak, yardımseverlik duygu ve davranışlarını geliştirmek, tarih ve kültür bilincinin kazandırılmasının amaçlandığı belirtildi.

19-02-202019-02-202019-02-2020

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.