ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Öğretmenler Arası Online Resim Sergisi Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından  Düzenlenen Öğretmenler Arası Online Resim Sergisi Yapıldı

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından  Düzenlenen Öğretmenler Arası Online Resim Sergisi Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER'in katılımıyla online olarak gerçekleşen Öğretmenler Arası Online Resim sergisine 53 öğretmenin 90 eseri sergilendi.

Pandemi sürecini evde en verimli şekilde geçiren ve sanatla deşarj olmayı seçen sanatçı öğretmenlerin kıymetli eserleri Küratör Muharrem ÇELİK'in koordinasyonunda bugün açıldı. Küratör ÇELİK, açılışta yaptığı konuşmada öğretmenlerle beraber çok güzel bir çalışma ortaya konulduğunu ve bu konuda desteklerini sunan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER ve Ar-Ge ekibine teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER bu sergiden büyük zevk aldığını vurgulayarak katılım ve katkı yapan herkese teşekkür etti. Bu serginin farklı sanat çalışmalarına da ışık tutacağını, kendisinin de sanata karşı çok duyarlı olduğunu söyleyen Müdür İsmail YAPICIER sanatın eğitimde bambaşka bir yerinin olduğunu belirtti. Bu çalışmaların öğrenciler bazında da yapılamasının olumlu etkileri olacağı şüphesiz, böyle etkinliklerin sayısını arttırmalıyız dedi. Online  Sergi, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün sosyal medya hesaplarında 5 Şubat 2021'e kadar gezilebilecektir.

 

18-01-202118-01-202118-01-2021

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.