ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ (KADEM) ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ (KADEM) ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) arasında ilimizde eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetlerde İl Milli Eğitim Müdürlüğüne destek amaçlı iş birliği protokolü imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan protokol imzalama törenine İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şanlıurfa İl Temsilcisi Vildan Polat, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ziya Suluyer ile İbrahim Canbek katıldılar.

Sivil toplum kuruluşlarının son dönemde ki eğitime verdikleri destekten memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, desteklerinden ötürü Kadın ve Demokrasi Derneği gönüllülerine teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın Şanlıurfa ‘da göreve geldikleri günden bu güne taktire şayan gelişmelerin yaşadığına dikkat çeken Kadın ve Demokrasi Derneği Şanlıurfa İl Temsilcisi Vildan Polat, geleceğimiz olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilmeleri için her zaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yanında yer alacaklarını, toplum olarak bu sorumluluğu birlikte paylaşmak gerektiğini söyledi.

15-02-201815-02-201815-02-2018

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.