ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİ İLE “OKUMA” TEMALI KOMPOZİSYON, ŞİİR VE RESİM YARIŞMASI YAPILACAK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİ İLE “OKUMA” TEMALI KOMPOZİSYON, ŞİİR VE RESİM YARIŞMASI YAPILACAK

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol ile “Şanlıurfa Büyükşehirle Okuyor” projesi kapsamında “Okuma” temalı kompozisyon, şiir ve resim yarışması düzenlenecektir.

İlimiz genelinde tüm resmi ve özel ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katılabileceği yarışmaya katılacak olan çalışmalar en geç 21 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar okul müdürlükleri tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edilecektir. 2 Nisan 2018 tarihinde itibaren İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından seçilecek alanında uzman değerlendiricilerin yapacağı değerlendirmeler sonucunda 18 Nisan 2018 tarihinde dereceye giren öğrencilerin isimleri http://sanliurfa.meb.gov.tr/ adresinden ilan edilecektir. Yarışmanın dereceye giren öğrenciler ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde ayrı ayrı olmak üzere kompozisyon, şiir ve resim kategorilerinin 1.lerine tam altın, 2.lerine yarım altın ve 3.lerine de çeyrek altın hediye edilerek ödüllendirilecektir.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.