ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLERİ GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIYLA BİR ARAYA GELDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLERİ GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIYLA BİR ARAYA GELDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan liderliğindeki toplantı; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Erdal Şekeroğlu, İbrahim Canbek, Ziya Suluyer, İsa Doğan Yüksel, Mehmet Arif Kırıkçı, Maarif Müfettişler Koordinatörü Mehmet Beyaztaş ve İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

23 Ekim tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım sağladığı toplantıda Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un açıkladığı ‘2023 Eğitim Vizyon Belgesi’nin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen en kapsamlı toplantı Rize’de gerçekleştirildi.

29 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında Rize’de düzenlenen “2023 Eğitim Vizyonu Uygulama Çerçevesi” Toplantısı; Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, Bakan Yardımcıları İbrahim Er ve Mahmut Özer, Bakanlık Birim Amirleri ve 81 ilin İl Milli Eğitim Müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Rize’de gerçekleştirilen bu eğitim kampının ardından şehre dönen İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileriyle bir araya gelerek toplantıda konuşulan konular, alınan kararlar ve yapılması düşünülen değişiklikler hakkında bilgi verdi.

2023 Eğitim Vizyon Belgesinde bulunan birçok konuya değinilen toplantıda, Türkiye genelinde eğitimde gerçekleştirilecek olan köklü değişiklikler, bu değişikliklere temel oluşturması düşünülen projeler ve bu projelerin ilimizde uygun bir şekilde uygulanması noktasında fikir alışverişi yapıldı.

04-12-201804-12-201804-12-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.