ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TEMSİLİ MAKAM DEVRİ YAPILDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TEMSİLİ MAKAM DEVRİ YAPILDI

   23 Nisan Ulusal, Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95.Yıl dönümü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ  Milli Eğitim Müdürlüğü makamını  Haliliye Tatlıses İlkokulu öğrencilerine devretti.

    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95. yıl dönümü nedeniyle Haliliye Tatlıses İlkokulundan 3 öğrenci, öğretmen ve Okul Müdürü  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ yi makamında  ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ öğrencilerle sohbetinin ardından makamını Haliliye Tatlıses İlkokulu 4/B sınıfı öğrencilerinden Mahmut Görkem CANBEK´ e devretti. 

    Çiçeği burnunda temsili Müdür, koltuğa geçer geçmez ailelere seslenerek, çocukların iyi bir eğitim alması için öncelikle annelerin ve babaların kendi çocuklarına her zaman yanlarında olduklarını hissettirmeleri gerekir, dedi. Sonra ilk talimatını da vererek Okullardaki engelli öğrencilerin rahat bir şekilde Eğitimlerine devam edebilmeleri için Okullara rampa ve bariyer yapılması talimatını verdi. Ayrıca özellikle köy okullarında öğrencilerin soba ile ısınmaları yerine kalorifer tesisatlarının yapılmasını istedi.

   Koltuğunu devreden İl  Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ ise yeni müdürün vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda hemen çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

    İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci kendisini ziyarete gelen Tatlıses İlkokulu Müdürü Muzaffer KARADAĞ, Tatlıses İlkokulu Sınıf Öğretmeni Emine DOĞAN ve Öğrencilere çeşitli hediyeler vererek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.