ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE EĞİTİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE EĞİTİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLÜ

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilimiz adına Gaziantep’te düzenlenen Eğitimde Yenilikçilik ödülleri kapsamında kurumsal ve bireysel kategorilerde 2 bölge birinciliği ödülü aldı. Ödül ve plaketleri Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Canbek ile bireysel bazda başvuru dalında Başören Akziyaret Müdürü Aysel Ösüz aldı.

Eğitimde Başarıyı Arttırma Projesi ve Dünyayı Güzelleştirecek Çocuklar projeleri ile törene damga vuran çalışma arkadaşlarını kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan yaptığı açıklamada bundan sonra eğitim alanında bu tarz proje ve yarışmalarla Şanlıurfa isminin çok anılacağını, ilimizin öğrenci ve öğretmen profilinin buna çok yatkın olduğunu belirten Turan, teşvik amaçlı projeleri ödül alan tüm arkadaşları Şanlıurfa Valimiz sayın Abdullah Erin, başarı belgesi ile ödüllendirdi. Bundan sonra bu ve buna benzer yarışmalarda ödül alan tüm öğretmenleri ödüllendireceğini belirterek ödüllerin ilimiz eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

17-11-201717-11-2017

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.