ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Asım SULTANOĞLU'nun 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönem Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Asım SULTANOĞLU'nun 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönem Mesajı

Öğrencilerimizin eğlenerek, dinlenerek, yeni şeyler keşfederek geçirdiği yarıyıl tatilinin ardından başladığımız 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin ülkemize, milletimize, ilimize ve eğitimin tüm paydaşlarına hayırlı olmasını diliyorum.

             Eğitim; ailede başlayıp okulla taçlanan ve toplum hayatının diğer unsurlarıyla zenginleşen bir süreçtir. Bu süreçte başta ebeveynler olmak üzere tüm yetişkinlere çok büyük sorumluluklar düşmektedir. Aydınlık istikbalimizin ilim, irfan ve ahlak temelli bir zemin üzerinde şekilleneceğini; evlatlarımızın da bu temel sayesinde ülkemizi ve milletimizi daha da yükseklere taşıyacağını biliyoruz. Bu yüzden bizler, elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Şanlıurfa İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, geleceğimizi ihya ve inşa edecek olan nesiller için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

            Ufku açık, vizyonlu, sürdürülebilir bir dünyanın ve merhamet temelli bir toplumun temellerinin atıldığı eğitim yuvalarımızda, öğretmenlerimizin ışığında serpilip büyüyen evlatlarımızın her daim yanında olacağız. Bu kutlu göreve öncülük eden öğretmenlerimize, evlatlarımızın ilk öğretmenleri olan ebeveynlere ve kıymetli öğrencilerimize sağlıkla, huzurla, neşeyle geçirecekleri bir dönem diliyorum...

 

                                                                                                                            Asım SULTANOĞLU

                                                                                                                          İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.