ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt'un Veda Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt'un Veda Mesajı

Kadim şehrimiz Şanlıurfa'da yaklaşık iki yıldır yürütmekte olduğum İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Görev yaptığım süre içerisinde çalışma arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamlarımızın hizmet makamları olduğunun bilincinde olarak ve kapımızı ve gönlümüzü bütün Şanlıurfalılara açarak herkesin kendisini rahatlıkla ifade edebildiği ve devletimizin güler yüzünü gördüğü yerler olduğunu göstermenin gayreti içerisinde oldum.

Her başlangıcın bir sonu vardır. Önemli olan ayrılırken gönüllerde güzel bir yer edinebilmektir aslında. Sancağı teslim ederken görevimi yapmış olmanın huzuru içerisindeyim. Görev yaptığım süreç içerisinde devletimizin üzerimize yüklediği görevi hakkıyla yerine getirmenin ötesinde bir niyetimiz olmamıştır.

Görev sürecimin başından itibaren desteklerini hep yanımda hissettiğim Milletvekillerimize, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına, Basın Yayın Kuruluşlarına, Sivil Toplum Kuruluşlarına, tüm Milli Eğitim camiasına ve destek ve katkılarıyla çalışmalarımıza güç katan tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim.

İl Müdürlüğümüz bünyesinde mesai mefhumu gözetmeksizin saygı ve anlayış içerisinde bizimle çalışan müdür yardımcılarımıza, şube müdürlerimize, mesai arkadaşlarıma, şehrimizde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için fedakârca çalışan idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, şahit olduğumuz başarılı çalışmaların devamını diliyorum.

Haftanın her gününü ve günün her saatini işimize adamış olmanın vermiş olduğu gönül rahatlığı ile bu şehirden ayrılırken hepinizi Allah'a emanet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.