ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer 15 Temmuz Gazisi Öğretmenimizi Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer 15 Temmuz Gazisi Öğretmenimizi Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer 15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminin sene-i devriyesinde darbecilerin amaçlarına ulaşmalarını engellemek için canı pahasına meydanlara çıkan isimlerden birisi olan Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda 15 Temmuz Gazisi Ramazan Nerede'yi görev yaptığı okulunda ziyaret etti.

Ziyarette darbe girişimi olduğunu duyduktan sonraki hislerini ve yaşadıklarını İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer ile paylaşan 15 Temmuz Gazisi Öğretmenimiz Ramazan Nerede Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın halkı meydanlara çıkmaya davet etmesiyle birlikte sokaklara çıkarken kendi canı ile ilgili hiçbir tereddütte girmeden yalnızca ülke müdafaasında yerini almayı düşündüğünü belirterek, halkımızın azmi ve kararlılığı ile birlik, beraberlik içerisinde olduğumuz sürece iç ve dış güçlerin vatanımızı parçalamaya güçlerinin yetmeyeceğini söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer ziyarette yaptığı açıklamada: "15 Temmuz gecesinde ülkemizde yaşanan hain fetö kalkışmasında meydanlara çıkan ve isimlerini tarihe vatanseverlikleriyle yazdıran Şehit ve Gazilerimize ne kadar minnet ve şükran duysak azdır. Ülkemizin birlik ve beraberliği söz konusu olunca canı pahasına her türlü fedakarlığı yapabilecek bir milletin ferdi olabilmenin gururunu yaşıyoruz. Egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu hesaba katmayıp millet iradesini hiçe sayanlara en büyük dersi verebilmek adına vatan müdafaasına canı pahasına öğretmenimiz Ramazan Nerede'nin nezdinde gazilerimize şükran ve minnet duygularımı ifade ediyor, şehitlerimize de Allah'tan rahmet diliyorum." dedi.

14-07-202114-07-202114-07-2021

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.