ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL YAPICIER'İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL YAPICIER'İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

       Türk tarihinin en görkemli zaferlerinden birisi olarak kabul edilen 30 Ağustos Zaferi´nin 97. Yıl Dönümünü gururla kutlamanın sonsuz heyecanı ve  sevinci içerisindeyiz.

         30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir.

          Başta Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere; Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını, vatanımız için canı pahasına görev yapan şehitlerimizi, gazilerimizi ve günümüzde terör eylemlerinde şehit olan Türk Silahlı Kuvvetleri ile güvenlik güçleri mensuplarımızı, öğretmenlerimizi ve hayatını yitiren vatandaşlarımızı saygı ve rahmetle anıyor, Zafer Bayramınızı kutluyorum.

                                                                                                                                     İsmail YAPICIER

                                                                                                                                 İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.