ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL YAPICIER'İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL YAPICIER'İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

    Bayramlar milli birlik ve beraberliğin güçlendiği sevgi, saygı ve dayanışmanın yaşandığı, her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu özel öneme sahip sayılı günlerimizden olmakla birlikte kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesi ve gönül kazanma seferberliği olarak yaşanmaktadır.

    Aile ve toplum olmanın ayrıcalığını bizlere yaşatan bu günlerin kıymetini bilerek idrak etmek bizleri hem dünyada hem de ahirette mutlu kılacaktır. Yine şefkat ve merhamet duygularının yoğun olarak yaşandığı bu günlerde millet olarak bütün kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakıp, sevgi ve saygı duygularını hâkim kılarak kardeşçe kucaklaşmalıyız. 

    Bu duygu ve düşünceler içerisinde, hep bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram olması dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                                                                                                                                                        İsmail YAPICIER

                                                                                                                                                                                                   İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.