ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ EMİNE GÖNCÜ ANADOLU LİSESİ KONFERANS SALONU AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ EMİNE GÖNCÜ ANADOLU LİSESİ KONFERANS SALONU AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

     Karaköprü Emine Göncü Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarfından kendi imkanlarıyla yaptırmış oldukları Konferans Salonu açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ gerçekleştirdi.

    Konferans salonunun açılışının ardından okul öğretmenleri tarafından  hazırlanan şiir ve türkü dinletisiyle programa devam edildi. Düzenlenen sürpriz program hakkında duygularını dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ; ´´Bu okul yapılmadan önce yer tespiti için buraya geldiğimizde aklımızda bu düşünce vardı. Bu okul bu dağ başına, bu kayalıkların arasında nasıl yapılacak diye düşünüyorduk. Bugün okulun bu güzel hallerde olduğunu görünce Peygamberler Şehri için Mukaddes şehrin öğrencileri ve vatandaşları için bir şeyler yaptığımızı görünce mutlulukla doluyorum. Şükürler olsun ki bu günleri gördük. Daha önce çocuklar  60-70 kişilik sınıflarda ders görmeye çalışırken bu gün 25-30 kişilik sınıflarda ders görüyorlar. Bu güzel programı düzenleyen öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. Bu güzel şiir ve türkü dinletisiyle bütün yorgunluğumu unutup dinlendiğimi hissettim. İnsanlar bir işi başardığını ve başlattığı bir işi sonuna getirdiğini görünce bütün yorgunluklarını unutuyor. Şimdi bende bu okulun yapımında yaşadığımız zorlukları unutup başarıya ulaşmanın mutluluğunu huzurunu yaşıyorum. Programı düzenlemekte emeği gecen herkesi canı gönülden kutluyorum. Siz değerli öğretmenlerimden ricam böyle güzide mekanları öğrencilerle dolu dolu, her gün şiirler okuyarak, tiyatrolar yaparak tüm sosyal etkinliklerde bu salonu kullanmanızı, çocukları sosyalleştirerek topluma ve kendilerine yararlı birer birey olmaları için böyle mekanları eskitmenizi istiyorum.´´  dedi.

    Okul öğretmenlerinin hazırlamış oldukları şiir ve türkü dinletisinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ,  Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, Okul Müdürü Tahir TARDU öğretmenlerle birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çekiminden sonra program sona erdi.

02-06-201602-06-201602-06-201602-06-2016

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.