ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİNE KATILDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİNE KATILDI

    Alemlere Rahmet, Gönüllerin Efendisi HZ. MUHAMMED (S.A.V.)´ in Doğumunun 1444. Yılı Münasebetiyle İlimiz Karaköprü İlçesi Şanlıurfa Fen Lisesi tarafından Tirit Etkinliği düzenlendi.

    Düzenlenen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ nin yanı sıra Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, kurum amirleri, veliler, öğretmenler, öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

   İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ yaptığı açıklamada: “Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle ilimizde çok güzel etkinler düzenlenmektedir. Okullarımızda aynı manevi iklimle etkinler yapılmaktadır. Bu çalışmada emeği geçen başta okul müdürümüz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.” dedi. Etkinlikte öğrencilere de seslenen İLCİ; ´´Sevgili öğrenciler değerlerinizden hiç bir zaman ödün vermeyin. Değerlerinizi yaşarken Efendimizin örnek davranışlarıyla hayatınızı ikame ettirin.´´ dedi.

  Ayrıca İlimizde birçok okulumuz Efendimizi anlama, anlatma, değerlerimizi yaşatma amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemektedirler. Tüm Okul idarecilerimizi, Öğretmen ve Öğrencilerimizi bu gayretlerinden dolayı kutluyor, hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.´´ dedi.

 

      Etkinlikte konuşma yapan Okul Müdürü Ömer ÖZGÜLTEKİN ise; ´´Zaman yaşlanıyor, ihtiyarlıyor; bazı düşünceler köhneleşiyor ve değerden düşüyor; fakat inananların sinelerinde Hz. Muhammed (sav), her gün daha da açan bir tomurcuk gibi, daima yenilenip tazeleniyor.´´dedi. Ayrıca Etkinliğimize teşriflerinden dolayı başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ´ ye ve tüm katılımcılara ve etkinliğimize katkı sağlayan tüm Hayırseverlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. dedi.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.