ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN 20. ZIRHLI TUGAY KOMUTANI TUĞGENERAL İSMAİL HAKKI KÖSEALİYİ ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN 20. ZIRHLI TUGAY KOMUTANI TUĞGENERAL İSMAİL HAKKI KÖSEALİYİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali’yi ziyaret ederek “Zeytin Dalı” Operasyonunda şehit düşen askerlerimiz için başsağlığı dileklerinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Müdür Yardımcısı Doğan Yüksel ve Şube Müdürü Burhan Dağtekin’in katıldığı ziyaretle eğitim ve yaşanan gündeme dair görüş alışverişi yapılacak iyi niyet temennisinde bulunuldu.

Millet olarak birlik beraberlik içerisinde olup kenetlenmemiz gereken bu dönemde tüm askerlerimiz adına kendilerine taziye dileklerinde bulunan Turan, devletimizin bekası için canlarını ortaya koyan Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman evlatlarına ne kadar şükran duyulsa az olduğunu söyledi.

20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali toplum olarak gösterilen duyarlılığın kendileri için büyük bir moral kaynağı olduğunu, Türk Silahlı Kuvvetleri olarak bu morale ihtiyaçları olduğunu belirterek verilen destek için teşekkür etti.

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.