ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ORGANİZASYONUNUN BAŞARILI GÖREVLİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ORGANİZASYONUNUN BAŞARILI GÖREVLİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan yaklaşık bir hafta boyunca ilimizde misafir ettiğimiz 9 Dünya Ülkesi çocukları ve 8 ilimiz çocuklarıyla misafirlikleri süresince bire bir ilgilenen Okul Müdürleri ve Öğretmenlere teşekkür etmek amacıyla bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezinde yapılan toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Erdal Şekeroğlu, Ziya Suluyer, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şükran Büyükhan ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında görev alan Okul Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve Öğretmenler katıldı.   

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, ‘’Yaptığınız iş aslında çok büyük bir iş. Böyle bir organizasyonu yapmak kolay değil. Yaptıktan sonra işin ciddiyetini kavradık. Misafirlerimiz buradayken çok olumlu telefonlar geldi. Bundan dolayı size teşekkür edip yüz yüze konuşarak elinize, emeğinize sağlık demek istedik.

Organizasyon sonunda bütün heyeti memnun etmeniz, Şanlıurfa ile ilgili düşüncelerini fikirlerini değiştirmeniz çok önemli. Bunu da siz yaptınız. Okul Müdürlerimiz, Müdür Yardımcılarımız, Öğretmenlerimiz, Ar-Ge de çalışan arkadaşlar, İlçe Müdürlerimiz hepinize teşekkür ediyorum. İyi bir organizasyondan alnınızın akıyla çıktınız.” dedi.

Toplantıya Telekonferansla katılan Bulgaristan Eğitim Müşaviri Şenol Genç duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Bulgaristan Eğitim Müşaviri yaptığı konuşmasında şunları söyledi; ‘’Öncelikle bu organizasyonda emeği geçen İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a teşekkür etmek istiyorum. Değerli Müdürlerime, Öğretmenlerimize, Aşçımıza, Rehberimize en alt kademeden en üst kademeye kadar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok büyük bir iş başardınız değişik kültürlerden, değişik özelliklerden misafirleri ağırladınız. En önemlisi de onlara başarılı bir şekilde Türkiye’yi tanıttığınız için bizde komşu ülke Bulgaristan olarak çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biz de sizleri en kısa zamanda Bulgaristan’a bekliyoruz.’’

26-04-201826-04-201826-04-201826-04-201826-04-201826-04-201826-04-2018

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.