ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN İSPANYA’DA STAJ GÖRECEK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN İSPANYA’DA STAJ GÖRECEK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan Erasmus+ projesi kapsamında İspanya’da staj görecek olan Mahmut İkbal Büyükkırcalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdareci, Öğretmen ve Öğrencilerini makamında kabul etti.

Erasmus+ ‘’ Bir Stajda Avrupa da Olsun ‘’ projesi kapsamında 7 – 20 Nisan tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona kentinde staj görecek olan 3 Öğretmen ve 10 Öğrenciden oluşan staj gurubu ile bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, üzerinde çalıştıkları projeleri ile ilgili kendilerinden bilgi aldı.

 Ziyarette Yenilenebilir Enerji ve Güneş Pilleri gibi projeleri bulunan Mahmut İkbal Büyükkırcalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik – Elektronik Teknolojisi Bölümü Öğretmen ve Öğrencilerinin Erasmus+ projesi kapsamında görecekleri stajla yeni yeni teknolojik donanıma sahip alanında uzman personellerle çalışma fırsatı bulacak olmalarının önemine değinen İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İspanya’da görecekleri ve tanıyacakları teknolojinin okullarında aldıkları eğitim ile ufuklarının gelişmesine, mesleki yeterlilik ve becerilerini artırmada büyük katkı sağlayacağını belirterek, görecekleri staj ve aldıkları eğitim ile ülkemiz için kendilerinden mesleki anlamda başarılı çalışmalar beklediğini söyledi.

06-04-201906-04-201906-04-201906-04-2019

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.