ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN KÖY OKULLARI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN KÖY OKULLARI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Hafta içi, hafta sonu, uzak yakın demeden günlük mesai sonrasını köy okullarında görev yapan öğretmenlere ayıran İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, son olarak 180 km uzaktaki Ceylanpınar ilçesine bağlı Yalçınkaya Köy Okulundaki öğretmenlerin lojmanına misafir oldu.

İl Milli Eğitim Müdürleriyle sofralarını paylaşan Ceylanpınar Yalçınkaya köy okulu öğretmenleri kendilerine yalnız olmadıklarını hissettiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiler.

Ülkemizin farklı bölgelerinde, farklı kültürlerde yetişen; Ceylanpınar’ın Yalçınkaya köy okulunda ortak bir amaç için çocukların, öğrencilerin iyi bir eğitim alabilmeleri için bir araya gelen fedakar öğretmenlerin, yalnız olmadıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, en kutsal mesleklerden biri olan öğretmenlik mesleğinin eli öpülesi üyelerine uzak yakın demeden, köy okulunda zor şartlarda dahi olsa mesleğini canı gönülden yaptıkları için kendilerine teşekkür etti.

Birlikte yenen akşam yemeği sonrası sıcak bir aile ortamı havası içerisinde sohbet edip çaylarını yudumlarken yarınlar için hep birlikte daha çok çalışmak gerektiği ortak görüşüyle ziyaret sona erdi.

10-01-201810-01-201810-01-201810-01-201810-01-2018

 

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.