ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN TÜRKİYE GENÇLİK VAKFINI ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN TÜRKİYE GENÇLİK VAKFINI ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa´nın eğitim sorunlarına neşter vuran, gençliğin eğitimine değer veren ve fikirlerini önemseyen Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Şanlıurfa Şubesinde; Teşkilat mensupları, öğretmenler ve üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdürümüzü TÜGVA İl Başkanı Bekir Bekiroğlu ve İl Ortaokul Koordinatörü Mahmut ÇITIRIK karşıladı.

Gençler yapılan çalışmaları sordu, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN cevap verdi. Taşımalı eğitimin azaltılması, açılacak yeni okullar, kampüs projeleri, öğretmen sirkülasyonunun azaltılması, Öğretmen Akademesi ve daha birçok konuya vurgu yapıldı. TÜGVA’lı Gençler İl Milli Eğitim Müdürüne samimiyetinden ve gayretli çalışmalarından teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

TÜGVA Şanlıurfa İl Başkanı Bekir Bekiroğlu “ Müdürümüzün bizleri kırmayıp yurdumuzda gençlerle bir araya gelmesi bizleri mutlu etti. Yapılacak çalışmalarda TÜGVA Şanlıurfa olarak her türlü çalışmada İl Müdürümüzün destekçisi olacağız” dedi.     

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN “ Her daim gençlerimizin yanında olacağız, fikirlerine değer vereceğiz, önlerini açacağız inşallah. Gençlerimizin vaktini ilimizin faydalanacağı çalışmalarla geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

01-12-201701-12-201701-12-201701-12-201701-12-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.