ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN YAPIMI DEVAM EDEN OKULLAR İLE İLGİLİ YÜKLENİCİ FİRMA YETKİLİLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN YAPIMI DEVAM EDEN OKULLAR İLE İLGİLİ YÜKLENİCİ FİRMA YETKİLİLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Şanlıurfa Merkez ve 13 İlçemizde yapımı devam eden okulların durumunu konuşmak üzere yüklenici firmaların temsilcileri ile bir toplantı yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahim Bircan, Fehmi Göv ve yüklenici firma temsilcileri katıldılar.

Yapımı devam eden ve bitme aşamasına gelen okul inşaatları hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan toplantıda, Şanlıurfa’da eğitimin alt yapısının oluşması adına Hükümetimizin, Milli Eğitim Bakanlığının ve Sayın Valimiz Abdullah Erin’in katkıları ile önemli yatırımların yapıldığını belirterek, bu yıl içerisinde eğitim-öğretime kazandırılan ve bitme aşamasına gelen okullar ile Şanlıurfa’da eğitimin fiziki alt yapısını iyileştirerek, öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim alabilmeleri amacında olduklarını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılan toplantı, yüklenici firma yetkililerinin yapımını üstlendikleri okullar ile ilgili yaptıkları çalışmalardan verdikleri bilgiler ile son buldu.

04-10-201804-10-201804-10-201804-10-201804-10-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.